Misyon ve Vizyonumuz

Misyon, Vizyon ve Değerlerimiz

Misyonumuz

Yüksek seviyede misafir memnuniyeti için kaliteli hizmet ilkelerimizden asla vazgeçmeden, Doğal Tarihi ve Kültürel Değerleri Koruyan, Çevreye Duyarlı ve Güler Yüzlü misafirperver hizmetimizle; misafirlerimiz tarafından devamlı tavsiye edilen ve sürekli tercih edilen, Çanakkale’de ilk akla gelen otel olmak.

Vizyonumuz

Takım ruhu içinde tüm çalışanları ile birlikte üstün hizmet kalitesinden vazgeçmeden, ‘‘ Doğayı Tüketmek değil Koruyarak Kullanma ” ilkesi doğrultusunda, Çevreye Duyarlılığı ve Anlayışı ile konukların her zaman tercih ettiği, otelcilikte misafir memnuniyetini esas alarak aile sıcaklığı ile örnek bir tesis olmak.

Değerlerimiz

Güvenilirlik – Dürüstlük, Misafir Odaklılık, Adalet, Şeffaflık, Sadakat, Yenilikçilik, Çevreye Duyarlılık, Sosyal Sorumluluk

MİSAFİRLERİMİZİN OTELİMİZ HAKKINDA YORUM VE GÖRÜŞLERİ

Biz ailece ikinci defa geliyoruz. ilk gelişimizde bebekle gelmiştik. Şimdi tüm aile bebek cocuk genc kopek baya kalabalik geldik. Bebekle gelecek olanlar icin inanilmaz rahat bir ortam. Her turlu ihtiyacinizi karsilamak icin ekip hazir. kopekle gelenler icin de gayet guzel rahat bir ortam var. Tavsiye edebilecegim hayvan dostu bir mekan.

Aylin – Tripadvisor

İkinci gidişimiz ve yine çok rahat ettik , sakin çok rahat nezih bir yer. dinlenmek ve Asos’un sularının tadını çıkarmak için ideal. bizde hayvan yok ama hayvan dostu özelliği sebebiyle rahatsızlık oluşmuyor. Bebekli ve çocuklu aileler için çok uygun, şirin bir yer.

Ayşegül – Tripadvisor

Çok yorulduğumuz bir sürecin sonunda ilaç gibi geldi bir aile ortamı oluşturulmuş. Otel ekibi çok samimi ve becerikli, çok güzel çalışıyorlar. Köpeğimizle ilk tatilimizdi ve bu kadar rahat ve huzurlu olacağımızı düşünmemiştik. Ortam muazzam deniz tertemiz. Her sene gitmeye karar verdik. Her şey için çok teşekkür ederiz. Sevgiler.

Demet – Tripadvisor

Çok keyifli bir tatil oldu. sakin, denize yakın konumu ile özellikle çocuklu aileler için bi fırsat. deniz ve plaj temiz, çocuklar için uygun. Biz standart odada kalmamıza rağmen oda oldukça yeterli büyüklükte.

Begüm C. – Tripadvisor

Bu bölgede huzurlu bir tatil için en iyi seçeneklerden birisi. Her şeyin elinizin altında olduğu koşuşturma yaşamadan denizin ve bölgeye özel terletmeyen bir havanın keyfini sürebilirsiniz. Odalar mütevazi imkanlara sahip olmasına rağmen son derece temiz. Yemekleri ve mezeleri her daim nefis.

Nezih – Tripadvisor