Hakkımızda

Cennet ülkemizde Assos; görülmesi gerekenler listesinin tartışmasız üst sıralarında…
Bir kent düşünün.. Doğallığı hiç bozulmamış, iç içe yeşiller, maviler, zeytin ağacı kokuları…
Assos’un dokusunda huzur, enerji, doğallık ve tarih var…
Bizde burayı çok sevdik KRC Grup aile şirketi olarak tam 17 yıldır Aynı isim altında Sardunya Butik Oteli işletiyoruz.

Otelimiz 2 dönüm üzerine kurulu 19 odadan oluşmaktadır. Yaz Kış 4 mevsim hizmet vermekteyiz. Yılbaşı ve özel günlerde toplu guruplara açığız

Şarap Evi, Şömine, Tarihi zeytinyağı fabrikasından dönüştürülerek restoran olarak işletmekteyiz.

“Doğallığı, huzuru, mutluluğu misafirlerimize yansıtıyoruz…
Mutlu gülen yüzler,
Memnuniyetle yaşanan tatillerin simgesi olsun”.

Kusursuz bir tatilin hayalini çoktan kurmaya başladınız…

Mavi ile yeşilin raksı, geçmişin izleri ve kültür armonisiyle birleşince büyüler insanı. Hani bazen olur ya daralıp kaçıp uzaklaşmak isteriz o şehir keşmekeşinden. Sığınacak bir liman ararız sıcak, güvenilir, tanıdık ve sakin. Herşeyi unutup arzu edilen huzura kavuşacağımız. İşte böyle bir anda kaçıp geliverin Assos Sardunya’ya. Misafirimiz olun.

Hayatınızda en az bir kez Sardunyalı olmanın farkını yaşayın ve hatıralarınızda bize yer açın.

 

MİSAFİRLERİMİZİN OTELİMİZ HAKKINDA YORUM VE GÖRÜŞLERİ

Biz ailece ikinci defa geliyoruz. ilk gelişimizde bebekle gelmiştik. Şimdi tüm aile bebek cocuk genc kopek baya kalabalik geldik. Bebekle gelecek olanlar icin inanilmaz rahat bir ortam. Her turlu ihtiyacinizi karsilamak icin ekip hazir. kopekle gelenler icin de gayet guzel rahat bir ortam var. Tavsiye edebilecegim hayvan dostu bir mekan.

Aylin - Tripadvisor

İkinci gidişimiz ve yine çok rahat ettik , sakin çok rahat nezih bir yer. dinlenmek ve Asos’un sularının tadını çıkarmak için ideal. bizde hayvan yok ama hayvan dostu özelliği sebebiyle rahatsızlık oluşmuyor. Bebekli ve çocuklu aileler için çok uygun, şirin bir yer.

Ayşegül - Tripadvisor

Çok yorulduğumuz bir sürecin sonunda ilaç gibi geldi bir aile ortamı oluşturulmuş. Otel ekibi çok samimi ve becerikli, çok güzel çalışıyorlar. Köpeğimizle ilk tatilimizdi ve bu kadar rahat ve huzurlu olacağımızı düşünmemiştik. Ortam muazzam deniz tertemiz. Her sene gitmeye karar verdik. Her şey için çok teşekkür ederiz. Sevgiler.

Demet - Tripadvisor

Çok keyifli bir tatil oldu. sakin, denize yakın konumu ile özellikle çocuklu aileler için bi fırsat. deniz ve plaj temiz, çocuklar için uygun. Biz standart odada kalmamıza rağmen oda oldukça yeterli büyüklükte.

Begüm C. – Tripadvisor

Bu bölgede huzurlu bir tatil için en iyi seçeneklerden birisi. Her şeyin elinizin altında olduğu koşuşturma yaşamadan denizin ve bölgeye özel terletmeyen bir havanın keyfini sürebilirsiniz. Odalar mütevazi imkanlara sahip olmasına rağmen son derece temiz. Yemekleri ve mezeleri her daim nefis.

Nezih - Tripadvisor